آقای مهندس | Mr Engineer |

معتبر ترین بروکر فارکس ( با 50 دلار هدیه عضویت )

معتبر ترین بروکر فارکس ( با 50 دلار هدیه عضویت )

با سلام خدمت همراهان همیشگی سایت آقای مهندس .در این مقاله به معرفی و بررسی بروکر فارکس تایم FXTM خواهیم پرداخت و شما را با این بروکر فارکس و ویژگی های آن آشنا می کنیم. بروکر فارکس تایم جزو یکی از بهترین بروکرهایی است که به کاربران فارسی زبان در ایران خدمات ارائه می کند و همیشه گزینه اصلی کاربران ایرانی برای فعالیت در فارکس بوده است که به هر نفر برای عضویت 50 دلار هدیه میدهد.

 

 

رسول سیار 180+
آموزش سیستم معاملاتی RSI کاملا اختصاصی

آموزش سیستم معاملاتی RSI کاملا اختصاصی

توانایی اندیکاتور RSI برای تعیین احتمال بازگشت برا اساس ضعیف شدن مومنتوم در بین اندیکاتورها بی نظیر است بر این اساس سایت آقای مهندس یک سیستم معاملاتی قوی طراحی کرده که در تمام بازارهای مالی تست شده و بسیار بازده ای خوبی دارد که به احترام شما طرفداران سایت به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

 

 

رسول سیار 162+
نحوه کار پردازنده خودرو چگونه است؟

نحوه کار پردازنده خودرو چگونه است؟

در سال های اخیر، پیشرفت‌های فناوری که در دنیای خودروسازی بوده موجب به‌کارگیری هرچه بیشتر پردازنده‌ها و قطعات الکترونیکی پیچیده در خودروها شده است.

هر سال خودروهای جدید درمقایسه‌با مدل‌های قبلی پیچیده‌تر می‌شوند. بعضی خودروهای امروزی تا حدی پیچیده شده‌اند که به پنجاه ریزپردازنده مجهزند و همین امر سبب شده که امکان تعمیر آن‌ها به‌دست مالکان تا حد زیادی کاهش یابد. در عوض، این میزان از پیچیدگی و استفاده از قطعات الکترونیکی تشخیص و رفع ایراد در خودروهای امروزی را برای متخصصان تسهیل کرده است. باتوجه‌به روند رو‌به‌افزایش میزان پیچیدگی در خودروها، در این مقاله در سایت آقای مهندس قصد داریم دلایل پیچیدگی و نحوه‌ی کار پردازنده‌ها و قطعات الکترونیکی در خودرو را شرح دهیم.

رسول سیار 124+
بسته آموزش نوسانگیری در بورس

بسته آموزش نوسانگیری در بورس

همیشه به ما توصیه می شود که در جهت روند بازار معامله کنیم، اما هنگامی که می خواهیم این توصیه مهم را در بازار عملی کنیم و معاملاتمان را در جهت روند انجام دهیم، با یکسری سؤالات مواجه می شویم.

روند بازار در بازه زمانی که می خواهیم در آن معامله کنیم چیست؟

بهترین نقطه برای ورود به معامله و خروج از آن کجاست؟

و سؤالات دیگری که دانستن جواب آن ها معاملات موفقی را نصیب ما خواهد کرد و به تبع ندانستن آن ها انجام معاملات را برایمان با شک و تردید همراه می کنند. در نوسان گیری ، روش معاملاتی ساده اما کاربردی به شما آموزش داده خواهد شد که با کمک آن به جواب این سؤالات پی خواهید برد.


 

رسول سیار 110+
آموزش اختصاصی سیستم معاملاتی پرایس اکشن در بورس

آموزش اختصاصی سیستم معاملاتی پرایس اکشن در بورس

با کمی تحقیق در بازارهای مالی متوجه خواهید شد که بسیاری از معامله گران بزرگ دنیا با استفاده از روش «پرایس اکشن» راه موفقیت در بازارهای مالی را پیموده اند. سادگی و کاربردی بودن این روش معاملاتی موجب استقبال روز افزون معامله گران از آن، در تمام دنیا و از جمله ایران شده است. 

پرایس اکشن به سبک باب ولمن یکی از قوی ترین روش معاملاتی پرایس اکشن است که قصد داریم  آن را در قالب یک جزوه آموزشی قابل فهم خدمت شما عزیزان ارائه کنیم.

 


رسول سیار 129+

نمونه پروژه های آماده

دریافت آنی
پشتیبانی 24 ساعته
درگاه پرداخت آنلاین
امکان دریافت مجدد
دارای نماد اعتماد