آقای مهندس | Mr Engineer |

آموزش 0 تا 100 الگوهای هارمونیک پیشرفته در بورس

آموزش 0 تا 100 الگوهای هارمونیک پیشرفته در بورس

با سلام به همراهان همیشگی سایت آقای مهندس میخوام در این پست صفر تا صد الگوهای هارمونیک در بازار سرمایه رو بهتون آموزش بدم الگوهای هارمونیک، یکی از پربازده ترین روش های معاملاتی در بازارهای مالی می باشد که طی سالیان متمادی توسط معامله گران بزرگ ساخته شده است. این روش بر پایه نسبت های فیبوناچی استوار بوده و می تواند نقاط پر پتانسیل بازار را شناسایی نموده و موقعیت های معاملاتی بسیار ایده آلی را با ریسک کم و بازدهی بالا شناسایی نماید.
شما با گذراندن این دوره، روش معاملاتی را یاد می گیرید که در آن با استفاده نسبت های فیبوناچی، الگوهای ویژه را شناسایی می کنید که این الگوها موقعیت های معاملاتی ایده آلی را در اختیارتان قرار می دهند.


رسول سیار 295+
آشنایی با درخت طراحی در کتیا

آشنایی با درخت طراحی در کتیا

یکی از مهمترین و کاربردی ترین قسمت های کتیا، درخت طراحی یا نمودار درختی میباشد که در تمامی محیط های کتیا قرار دارد و به روند طراحی ما کمک میکند.در این مقاله آموزشی قصد داریم تا به برسی درخت طراحی در کتیا بپردازیم، پس با آقای مهندس همراه باشید.

رسول سیار 598+
معرفی و بررسی نوار ابزار view در کتیا

معرفی و بررسی نوار ابزار view در کتیا

نوار ابزار view یک نوار ابزار عمومی در کتیا محسوب میشود که تقریبا در تمام محیط های کتیا وجود دارد . در این آموزش از سایت آقای مهندس میخواهیم  تا نوار ابزار view در کتیا را برای شما دوستان عزیز معرفی کنیم ، با ما همراه باشید.

 


رسول سیار 476+
آموزش 0 تا 100 محیط part design کتیا

آموزش 0 تا 100 محیط part design کتیا

ما در این اموزش به معرفی محیط پارت دیزاین و نوار ابزار های ان میپردازیم تا شما بتوانید به صورت کلی با این محیط اشنای پیدا کنید و قطعات خود را طراحی کنید. محیط part design کتیا یک محیط پایه محسوب میشود که برای یاد گیری کتیا در مرحله اول باید این محیط را فرا گرفت تا بتوان به محیط های دیگر تسلط پیدا کرد. در محیط part design اسکچ اولیه ای که ترسیم کرده ایم را به قطعه ۳بعدی تبدیل میکنیم و بر روی ان عملیات نهای را اجرا میکنیم.

در ادامه مطلب با ما همراه باشید.


رسول سیار 1430+

نمونه پروژه های آماده

دریافت آنی
پشتیبانی 24 ساعته
درگاه پرداخت آنلاین
امکان دریافت مجدد
دارای نماد اعتماد