آقای مهندس | Mr Engineer |

آموزش سیستم معاملاتی RSI کاملا اختصاصی

آموزش سیستم معاملاتی RSI کاملا اختصاصی

توانایی اندیکاتور RSI برای تعیین احتمال بازگشت برا اساس ضعیف شدن مومنتوم در بین اندیکاتورها بی نظیر است بر این اساس سایت آقای مهندس یک سیستم معاملاتی قوی طراحی کرده که در تمام بازارهای مالی تست شده و بسیار بازده ای خوبی دارد که به احترام شما طرفداران سایت به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

 

 

رسول سیار 293+
بسته آموزش نوسانگیری در بورس

بسته آموزش نوسانگیری در بورس

همیشه به ما توصیه می شود که در جهت روند بازار معامله کنیم، اما هنگامی که می خواهیم این توصیه مهم را در بازار عملی کنیم و معاملاتمان را در جهت روند انجام دهیم، با یکسری سؤالات مواجه می شویم.

روند بازار در بازه زمانی که می خواهیم در آن معامله کنیم چیست؟

بهترین نقطه برای ورود به معامله و خروج از آن کجاست؟

و سؤالات دیگری که دانستن جواب آن ها معاملات موفقی را نصیب ما خواهد کرد و به تبع ندانستن آن ها انجام معاملات را برایمان با شک و تردید همراه می کنند. در نوسان گیری ، روش معاملاتی ساده اما کاربردی به شما آموزش داده خواهد شد که با کمک آن به جواب این سؤالات پی خواهید برد.


 

رسول سیار 241+
آموزش اختصاصی سیستم معاملاتی پرایس اکشن در بورس

آموزش اختصاصی سیستم معاملاتی پرایس اکشن در بورس

با کمی تحقیق در بازارهای مالی متوجه خواهید شد که بسیاری از معامله گران بزرگ دنیا با استفاده از روش «پرایس اکشن» راه موفقیت در بازارهای مالی را پیموده اند. سادگی و کاربردی بودن این روش معاملاتی موجب استقبال روز افزون معامله گران از آن، در تمام دنیا و از جمله ایران شده است. 

پرایس اکشن به سبک باب ولمن یکی از قوی ترین روش معاملاتی پرایس اکشن است که قصد داریم  آن را در قالب یک جزوه آموزشی قابل فهم خدمت شما عزیزان ارائه کنیم.

 


رسول سیار 301+
آموزش 0 تا 100 الگوهای هارمونیک پیشرفته در بورس

آموزش 0 تا 100 الگوهای هارمونیک پیشرفته در بورس

با سلام به همراهان همیشگی سایت آقای مهندس میخوام در این پست صفر تا صد الگوهای هارمونیک در بازار سرمایه رو بهتون آموزش بدم الگوهای هارمونیک، یکی از پربازده ترین روش های معاملاتی در بازارهای مالی می باشد که طی سالیان متمادی توسط معامله گران بزرگ ساخته شده است. این روش بر پایه نسبت های فیبوناچی استوار بوده و می تواند نقاط پر پتانسیل بازار را شناسایی نموده و موقعیت های معاملاتی بسیار ایده آلی را با ریسک کم و بازدهی بالا شناسایی نماید.
شما با گذراندن این دوره، روش معاملاتی را یاد می گیرید که در آن با استفاده نسبت های فیبوناچی، الگوهای ویژه را شناسایی می کنید که این الگوها موقعیت های معاملاتی ایده آلی را در اختیارتان قرار می دهند.


رسول سیار 442+
آموزش 0 تا 100 الگوهای هارمونیک در بورس

آموزش 0 تا 100 الگوهای هارمونیک در بورس

با سلام به همراهان همیشگی سایت آقای مهندس میخوام در این پست صفر تا صد الگوهای هارمونیک در بازار سرمایه رو بهتون آموزش بدم . این الگوهای یکی از قویترین الگوهای بازار سرمایه است . آموزش به گونه ایست که برای همه قابل فهم است به همراه مثال های تصویری. با این آموزش به هیچ منبع دیگری نیاز پیدا نمیکنید.

رسول سیار 326+

نمونه پروژه های آماده

دریافت آنی
پشتیبانی 24 ساعته
درگاه پرداخت آنلاین
امکان دریافت مجدد
دارای نماد اعتماد