آقای مهندس | Mr Engineer |

آشنایی با درخت طراحی در کتیا

آشنایی با درخت طراحی در کتیا

یکی از مهمترین و کاربردی ترین قسمت های کتیا، درخت طراحی یا نمودار درختی میباشد که در تمامی محیط های کتیا قرار دارد و به روند طراحی ما کمک میکند.در این مقاله آموزشی قصد داریم تا به برسی درخت طراحی در کتیا بپردازیم، پس با آقای مهندس همراه باشید.

رسول سیار 597+
معرفی و بررسی نوار ابزار view در کتیا

معرفی و بررسی نوار ابزار view در کتیا

نوار ابزار view یک نوار ابزار عمومی در کتیا محسوب میشود که تقریبا در تمام محیط های کتیا وجود دارد . در این آموزش از سایت آقای مهندس میخواهیم  تا نوار ابزار view در کتیا را برای شما دوستان عزیز معرفی کنیم ، با ما همراه باشید.

 


رسول سیار 475+
آموزش 0 تا 100 محیط part design کتیا

آموزش 0 تا 100 محیط part design کتیا

ما در این اموزش به معرفی محیط پارت دیزاین و نوار ابزار های ان میپردازیم تا شما بتوانید به صورت کلی با این محیط اشنای پیدا کنید و قطعات خود را طراحی کنید. محیط part design کتیا یک محیط پایه محسوب میشود که برای یاد گیری کتیا در مرحله اول باید این محیط را فرا گرفت تا بتوان به محیط های دیگر تسلط پیدا کرد. در محیط part design اسکچ اولیه ای که ترسیم کرده ایم را به قطعه ۳بعدی تبدیل میکنیم و بر روی ان عملیات نهای را اجرا میکنیم.

در ادامه مطلب با ما همراه باشید.


رسول سیار 1429+
آموزش 0 تا 100 محیط sketcher کتیا

آموزش 0 تا 100 محیط sketcher کتیا

با سلام در این مقاله میخواهیم محیط sketcher نرم افزار کتیا را بررسی کنیم. برای استفاده از اکثر محیط های کتیا نیاز به یک طرح اولیه قطعه یا ترسیم پایه داریم که برای ترسیم ان از محیط sketcher  کتیا استفاده میکنیم.با آقای مهندس همراه باشید.رسول سیار 611+
آموزش 0 تا 100 رنگ ها در محیط sketcher کتیا

آموزش 0 تا 100 رنگ ها در محیط sketcher کتیا

رنگ های خطوط در محیط sketcher کتیا مفهوم خاصی را به ما میرسانند که در مواقع اضافه کردن قیود مربوطه رنگ های خطوط تقیر کرده که در ترسیم خطوط و المان ها به ما کمک بزرگی میکنند.


ما در این آموزش شما را با مفهوم رنگ ها در محیط اسکچر کتیا اشنا میکنیم

رسول سیار 487+
کلید های میان بر نرم افزار CATIA

کلید های میان بر نرم افزار CATIA

با سلام و درود فراوان خدمت همراه گرامی، در این مقاله آموزشی قصد داریم تا به برسی و معرفی کلید های میان بر نرم افزار CATIA بپردازیم پس با آقای مهندس همراه باشید.

رسول سیار 423+

نمونه پروژه های آماده

دریافت آنی
پشتیبانی 24 ساعته
درگاه پرداخت آنلاین
امکان دریافت مجدد
دارای نماد اعتماد