مقالات مهندسی - اطلاعات فنی خودرو -
قیمت و بررسی روکش نانو سرامیک خودرو
238+
ارسال شده در دوشنبه 05 اسفند 1398

روکش نانو سرامیک چیست؟!

نانو سرامیک ، یک نوع پلیمر مایع است که مانند کاور بدنه خودرو رو سطح خارجی خودرو کشیده می شود. این پلیمر با رنگ خودرو پیوند برقرار کرده و لایه ای محافظتی و آب گریز در مقابل عوامل خارجی ایجاد میکند.در ادامه مطلب با آقای مهندس همراه باشید.

سرامیک خودرو در برابر چه عواملی از بدنه محافظت می‌کند؟

  • جلوگیری از ورود اشعه ماوراء بنفش آفتاب و (UV) و کدر شدن بدنه
  • جلوگیری از آسیب ضربه و وارد شدن تگرگ و باران‌های اسیدی
  • جلوگیری از جذب فضولات اسیدی پرندگان
  • جلوگیری از جذب گرد و غبار و نمک
  • عدم ایجاد شیره درختان روی بدنه
  • عدم ایجاد خش بر اثر سایش بدنه با هر شیئی
  • عدم برخورد با شن و ماسه، سنگریزه
  • عدم ایجاد فشار آب زیاد در کارواش‌های سنتی
  • عدم جذب نور و حرارت بالای آفتاب در روزهای گرم

چگونه از نگرانی بابت آسیب به بدنه ماشین دور شویم؟

همانطور که خواندید، عوامل محیطی باعث ایجاد آسیب به بدنه خودرو می‌شود. این عوامل باعث نگرانی ما می‌شوند. ولی خوشبختانه شما می‌توانید با یک روش ساده و سریع از این نگرانی دور شوید، آن روش چیزی نیست جز اجرای پوشش‌های نانو با منصفانه‌ترین هزینه سرامیک خودرو. افرادی که صاحب خودروهای رنگ تیره و سیاه هستند، بهتر است از پوشش‌های نانو سرامیک استفاده کنند تا در هیچ شرایطی خودرو آسیب نبیند.

چه عواملی روی هزینه سرامیک خودرو تاثیر می‌گذارد؟

عوامل مشخصی بر هزینه سرامیک خودرو تاثیر دارند. در زیر به معرفی عوامل موثر بر هزینه سرامیک بدنه خودرو پرداخته‌ایم. نوع مدل ماشین: اولین عامل تاثیر گذار روی هزینه سرامیک خودرو نوع مدل ماشین است. به طور مثال اگر صاحب ماشینی لوکس باشید، خدمات ویژه تری ارائه می‌شود.

نوع مواد نانو سرامیک: اگر بخواهیم هزینه‌ سرامیک بدنه خودرو را به صورت کلی بررسی کنیم، باید این موضوع را در نظر بگیریم که قیمت مواد نانو سرامیکی با هم متفاوت هستند. در واقع هر چه میزان خاصیت آبگریزی آنها بیشتر باشد، قیمت محلول نانو نیز افزایش پیدا می‌کند.

تعداد لایه‌ها برای ایجاد پوشش نانو سرامیک: سومین عاملی که روی هزینه سرامیک خودرو تاثیر می‌گذارد، تعداد لایه‌هایی است که برای ایجاد پوشش‌نانو سرامیک بر روی بدنه خودرو قرار می‌گیرد.

نکته: هر چه تعداد لایه‌های پوششی گلاس کوتینگ بیشتر و مواد مورد استفاده با کیفیت تر باشد، مقاومت رنگ بدنه خودرو در برابر مواد شیمیایی و ضربات فیزیکی بیشتر می‌شود که این امر باعث افزایش قیمت سرامیک خودرو می‌شود.

قیمت سرامیک خودرو چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت سرامیک خودرو در اصل بر اساس نوع درخواست مشتری تعیین می‌شود. پس از ثبت سفارش خود در “خدمت از ما” از معتبرترین کارواش‌های شهر خودتان قیمت بگیرید. منصفانه ترین هزینه سرامیک خودرو را فقط ار خدمت از ما بخواهید، ما با تعیین نرخ سرامیک خودرو بر اساس صنف کارواش، خدمات را در بالاترین سطح کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن ارائه می‌دهیم.

 

نمونه پروژه های آماده

دریافت آنی
پشتیبانی 24 ساعته
درگاه پرداخت آنلاین
امکان دریافت مجدد
دارای نماد اعتماد