مقالات مهندسی - ایده های مهندسی -
اوپل اچ ، یک مسیر جدید برای خودروهای آینده‌نگر
160+
ارسال شده در سه شنبه 27 اسفند 1398

اوپل اچ (Opel H) ، طرح مفهومی آینده‌نگرانه ای است که توسط شرکت اوپل ارائه‌شده است. شکل ظاهری این خودرو بسیار زیبا و دل‌نشین است و تمام عناصر خودروهای فعلی، مانند درب‌ها چراغ‌های جلو چینش صندلی‌ها و… به سبک جالب‌توجه و هوشمندانه‌ای در آن تغییر کرده‌اند. برای آشنایی بیشتر با این خودرو با آقای مهندس همراه باشید.


اوپل اچ طرح مفهومی خودرویی ماورایی از شرکت اوپل است که تمام ذهنیت‌ها را نسبت به خودروهای آینده تغییر داده است. طراحی مفهومی این خودروی باشخصیت با طرح‌های دیگر بسیار متفاوت است. اوپل اچ تمام عناصری که در خودرو می‌شناختیم را تغییر داده است. برای مثال چراغ‌های جلو از دو چراغ در طرفین به یک چراغ در مرکز تبدیل ‌شده و طرح چیدمان صندلی‌ها و درب ها با دقت در جزئیات به شکل بی‌نظیری تغییر کرده‌اند.

در اوپل اچ توجه ویژه‌ای به سفرهای طولانی شده است. فضای داخلی این خودرو به این شکل طراحی شده که یک جفت صندلی روبه‌جلو و یک جفت صندلی رو به عقب قرار گرفته و نمای خوبی از مناظر بیرون از خودرو را فراهم می‌کند؛ فضای بین صندلی‌های جلو و عقب جایگزین صدوق عقب خودروهای فعلی شده است.

طرح مفهومی خودرو اوپل اچ

طرح مفهومی خودرو اوپل اچ

طرح مفهومی خودرو اوپل

طرح مفهومی خودرو اوپل

طرح مفهومی خودرو اوپل اچ طرح مفهومی خودرو اوپل اچ طرح مفهومی خودرو اوپل اچ طرح مفهومی خودرو اوپل اچ طرح مفهومی خودرو اوپل اچ

 

نمونه پروژه های آماده

دریافت آنی
پشتیبانی 24 ساعته
درگاه پرداخت آنلاین
امکان دریافت مجدد
دارای نماد اعتماد