ایده های مهندسی -
موتور سیکلت برقی BMW طرحی مفهومی از یک وسیله نقلیه برای آینده
362+
ارسال شده در سه شنبه 03 دی 1398

موتورسیکلت برقی BMW یک طرح مفهومی فوق‌العاده است. اما این طرح مفهومی بینظیر چیزی فراتر از یک ایده خلاقانه و ظاهر است. هدف طراحان شرکت آلمانی BMW از ساخت موتورسیکلت برقی، ساخت وسیله نقلیه‌ای زیبا با مقدار آلاینده صفر است. در ادامه با آقای مهندس همراه باشید.

 

چشمانداز شرکت BMW برای رفتوآمد مردم آینده در سراسر جهان موتورسیکلت برقی است. مهم‌ترین ویژگی این موتورسیکلت برقی که طرح مفهومی آن بهتازگی منتشرشده است، نیروی محرکه‌ی آن است. باتری‌های این وسیله نقلیه طوری طراحیشده است که حتی ذره‌ای گازهای گلخانه‌ای تولید نمی‌کند.

همان‌طور که در پایان ویدئو بالا نشان داده شد، BMW می‌افزاید: لباسی هوشمند نیز هماهنگ با این موتورسیکلت برقی طراحیشده است که راننده آن را می‌پوشد. این ژاکت هوشمند به موتورسیکلت متصل است که با حرکت بازوی راننده می‌توانید جنبه‌های خاصی کنترل موتورسیکلت را فراهم کند. یک تکنولوژی مشابه پروژه ژاکارد Jacquard است که گوگل مشغول کاربر روی آن است.

این موتورسیکلت برقی همچنین می‌توانید یاد بگیرد و برنامه روزمره‌تان را با توجه به تقویم و مسیرهایی که می‌روید تجزیهوتحلیل کند و بهترین مسیرها را به شما پیشنهاد دهد. این امر سودمندی این وسیله نقلیه برقی را دوچندان می‌کند.

اگرچه بهاحتمالزیاد هرگز دقیقاً این نسخه از موتورسیکلت برقی توسط شرکت BMW به بازار نخواهد آمد. اما ایده‌هایی که در این طرح مفهومی عنوانشده است برای موتورسیکلت‌های آینده بسیار راهگشا است و حتماً توسط

BMW یا هر شرکت دیگری که روی خودروهای آینده کار می‌کند مفید خواهد بود.


کلمات کلیدی : موتور سیگلت برقی , موتور bmw , l , j , v sd;gj ,

نمونه پروژه های آماده

دریافت آنی
پشتیبانی 24 ساعته
درگاه پرداخت آنلاین
امکان دریافت مجدد
دارای نماد اعتماد